Formlabs پرینتر سه بعدی خود را با قیمتی مناسب‌تر در چین عرضه خواهد کرد

تری دی باز (3Dbaz) – امروزه لحظه به لحظه میدان رقابت در زمینه ی پرینتر های سه بعدی برای تولید کنندگان تنگ تر و تنگ تر می شود و به نظر می رسد که با وجود سازندگان توانایی نظیر Makerbot ، Ultimaker و Leapfrog ، تا حدودی عرض اندام سایر شرکت ها و تولیدکنندگان برایشان سخت تر شده است. ( پرینتر سه بعدی Formlabs )

پرینتر سه بعدی Formlabs ، نظیر Makerbot ، Ultimaker و Leapfrog ، پرینتر سه بعدی

 Formlabs از آن دسته سازندگانیست که اکنون با تلاش های بسیار ، خبر از انتشار پرینتر سه بعدی خود با قیمتی مناسب تر در کشور چین می دهد.

parts-printed-by-form1-3D-printer-from-formlabs1

تفاوتی که پرینتر سه بعدی Formlabs به نام  (+Form 1) با بقیه ی پرینتر های انتشار یافته توسط شرکت های ذکرشده دارد ، بهره بردن از سیستم چاپ SLA می باشد. پرینتر های سازندگان مذکور از فناوری FFF استفاده کرده که از رایج ترین تکنولوژی های چاپ سه بعدی است، اما پرینتر سه بعدی Formlabs به نام Form 1+ اکنون می تواند با این فناوری قطعات را با دقتی بالاتر و کیفیت سطحی بهتر ارائه دهد.

 Xi’an Elite Robotics Co به عنوان توزیع کننده ی رسمی این پرینتر در چین می گوید که چین برای فروش این چاپگر بازار هدفی بسیار مناسب به نظر میرسد و مشتاقانه منتظر است که سازه های پرینت شده ی مختلف مهندسان و طراحان را در ابعاد و کیفیتی برتر مشاهده کند. بی شک مزیت رقابتی این چاپگر نسبت به رقبا قیمت مناسب آن در دسته ی چاپگر های SLA خواهد بود که قطعا نظر بسیاری را به خود جلب خواهد کرد.

تری دی باز(3Dbaz) پاسخگوی تمام سوالات و مشکلات و اطلاعات مورد نیاز شما در مورد پرینتر های سه بعدی و اسکنر های سه بعدی و جدید ترین تکنولوژِی های آن ها و مواد مصرفی پرینتر های سه بعدی میباشد، با ما در تماس باشید.

پاسخی بگذارید