3Dbaz.com
تری دی باز (3Dbaz)- تیم اصلی بازی سازی شرکت کپکام که با نام Development Division 1 (یا به اختصار DD1) شناخته می شود، در حال کار روی یک پروژه ی مربوط به واقعیت مجازی است. تیم DD1 توسط جون تاکئوچی هدایت می شود و تا به امروز، مسئولیت ساخت عناوین اصلی سری بازی Resident Evil را عهده دار بوده است.

کپکام در مصاحبه ای جدید اعلام نمود که آن ها در حال حاضر، تمام هدف شان را روی به چالش کشیدن تکنولوژی واقعیت مجازی و بازار مربوط به آن متمرکز کرده اند و قصد دارند که شانس خود را در این حوزه امتحان کنند.

این کمپانی با اشاره به دموی آزمایشی واقعیت مجازی که در E3 امسال به نمایش در آمد، می گوید:”در این دنیای وحشتناک، می توانید هر چقدر که دلتان می خواهد درگیر شوید، اما هیچ فراری از دست موجوداتی که به شما نزدیک می شوند وجود نخواهد داشت. مگر آن که هدست واقعیت مجازی را از روی سرتان بردارید.”

کپکام معتقد است که دموی آزمایشی نمایشگاه E3 با بازخورد بسیار خوبی از سوی کاربران مواجه بوده و همین موضوع باعث شده که DD1، موتوری جدید و انحصاری برای واقعیت مجازی بسازد.

اما اگر شما نیز مانند بسیاری دیگر، چندان درباره ی واقعیت مجازی و مسائل مربوط به آن هیجان زده نیستید، کپکام اعلام کرد که DD1 در حال ساخت چند عنوان دیگر برای کنسول های نسل فعلی است.

تیم های بازیسازی دیگر کپکام، فعلا درگیر سرویس های آنلاین مانند بازی های Street Fighter ،Monster Hunter ،Sengoku Basara و Ace Attorney هستند. در واقع، هدف اصلی آن ها، تولید عناوین مختلف برای کشورهای چین و آسیای جنوب شرقی است.

این خبر در حالی از سوی کپکام منتشر شد که روز گذشته نیز، شهید کمال احمد، مدیر محتویات استراتژیک سونی، در مجموعه ای توییت های پیوسته اعلام کرد که محتویات بسیار جذابی برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن مشاهده کرده است و خبر از دو عنوان جدید برای این پلتفرم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here