تشخیص چهره سه بعدی آیفون 8
تشخیص چهره سه بعدی آیفون 8

تری‌دی‌باز(3DBaz)- چند روز پیش بود که ما اطلاعات و جزئیات بیشتری در خصوص سیستم تشخیص چهره‌ی سه بعدی iPhone 8 به دست ما رسید.
هم اکنون اخبار بیشتری در خصوص پلن‌های اپل در این خصوص منتشر شده است.

براساس گزارشی که اخیراً در خصوص iPhone 8 منتشر شده این دستگاه مجهز به سنسور اثرانگشت نخواهد بود.
به جای آن اپل از یک سنسور تشخیص چهره سه بعدی که با یک سیستم اسکن چشم برای امنیت بیشتر همراه شده، پا به عرصه خواهد گذاشت.

اپل برای iPhone 8 دکمه‌ی Home را به زباله‌دان تاریخ خواهد فرستاد.
براساس شایعات قبلی قرار بود اسکنر اثرانگشت در زیر شیشه نمایشگر باشد که با اطلاعات جدید منتشر بنظر میرسد این فناوری به پختگی لازم در سال جاری نمی رسد و به جای آن اپل از فناوری جدید اسکن سه بعدی چهره استفاده خواهد کرد.

قرار است آیفون جدید اپل طراحی‌اش کاملا متحول شود.  گوشی جدید از نمایشگری تمام صفحه با قابی بسیار باریک مجهز خواهد شد. همچنین از یک شاسی استیل ضد زنگ با قاب پشتی شیشه ای بهره خواهد برد.

همچنین اپل برای iPhone امسال قطعات سخت افزاری جدید را معرفی خواهد کرد. این قطعات شامل پردازنده ی جدید Apple A11 که قدرتی بیشتر و گرافیک بهتر ارائه می کند، می شود.

iPhone 8 موعود به مناسبت 10امین سالگرد تولد آیفون معرفی خواهد شد. بنابراین این معرفی، عرضه ای بسیار بزرگ برای اپل خواهد بود و منتظریم این رویداد در ماه سپتامبر رخ بدهد.

همچنین شایعات می گویند که اپل جدا از این آیفون ویژه، دو مدل دیگر به نام 7S و 7S Plus را معرفی می کند. بنظر می رسد این دو گوشی هم تفاوت هایی در طراحی نسبت به مدل 7 و 7S داشته باشند.

منبع: Geeky Gadgets

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here