دانلود مدل سه بعدی مولد برق (ژنراتور) Beest
دانلود مدل سه بعدی مولد برق (ژنراتور) Beest

اگر شما خودتان دارای یک پرینتر سه بعدی دم دستی هستید و به دنبال آنید تا با پروژه ای آخر هفته و فراترتان را بگذرانید، شاید به دانلود مدل این مولد برق (ژنراتور) کاربردی و عملیاتی Beest که از طریق چاپ سه بعدی ساخته می‌شود علاقه مند باشید.

این ژنراتور قابل حمل توسط یکی از کاربران Thingyverse به نام EvenErichsen ساخته شده و نامش هم به سلیقه ی سازنده اش Beest ثبت شده. دستگاه یاد شده تواناست تا به میزان 20 وات برق تولید نماید.

دانلود مدل سه بعدی مولد برق (ژنراتور) Beest
دانلود مدل سه بعدی مولد برق (ژنراتور) Beest

همانطور که شاید به ذهن شما هم خطور کرده باشد قطعه های پرینت شده‌ی این مولد برق مدت زمان مشخصی را باید صرف ساخته شدن بگذرانند؛ چرا که سازنده‌اش هم مدعی شده که برای ساخت تمام قطعات 200 ساعت وقت لازم است:

در خصوص سخت افزار مورد نیاز، شما نیازمند 96 آهنربای نئودیوم( دیامتر 25 در 10 میلی متر)، 1.3 کیلوگرم سیم مسی لعاب داده شده، ترجیحا 6 پلیت استیل، مقداری پیچ و مهره، قطعات الکترونیکی- آئوردینو نانو، صفحه نمایش، پل(های) یکسوساز، دیود، خازن، مقاومت، رگولاتور ولتاژ و غیره می‌باشید.

اگر شما مایل به تراش PCB توسط خودتان هستید، نیازمند یک صفحه مسی به ابعاد 160 در 100 میلی متر و مواد شیمیایی مورد ترجیحتان خواهید بود. تا زمانی که اطلاعات بیشتری در خصوص ساختار این سازه منتشر کنم، شما آن را به چشم یک قطعه هنری ببینید!

برای اطلاعات بیشتر شما می توانید به لینک سایت Thingyverse مراجعه کرده و مطلب اصلی را خودتان مطالعه فرمایید.

دانلود محتوای مورد نیاز: اینجا

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here