3dbaz.com

تری دی باز(3DBaz)- امروز MyMiniFactory سه ساله می شود! به مبارکی این رویداد و برای تشکر از همراهی جامعه ی حامی این نهاد، آنها یک پرینمتر سه بعدی FlashForge Finder را به یک برنده ی خوش شانس هدیه خواهند داد!

برای ورود به این گردونه تمام کاری که نیاز است شما انجام دهید این است که طرح چاپ شدنی سه بعدی خود را تا قبل از تاریخ 1 جولای 2016 به MyMiniFactory بفرستید. برنده مسابقه نیز انتخاب خواهد شد و با پرینتری نو در دست در افق محو خواهد شد! به همین آسانی!

3dbaz.com

راستی، MyMiniFactory کیست؟

سایت MyMinifactory.com در سال 2013 لانچ شد و در حال حاضر بزرگترین پلتفرم به اشتراک گذاری طرح ها و اشیا چاپ شدنی بصورت سه بعدی ست. برای تفهیم بهتر می توانیم آن ها را به مانند Vimeo یا SoundCloud چاپ سه بعدی در نظر بگیریم.

این پلتفرم اجتماعی طراحان سه بعدی، سازندگان، کاربران و برندها را به متصل می نماید که بدین صورت طراحان سه بعدی می توانند ساخته های خود را آپلود، به اشتراک گذاشته و آنها را ارتقا ببخشند. این ساز و کار در نهایت موجب می شود از طریق چاپ اشیا درآمد کسب نمایند. سازندگان می توانند برای دیگران چاپ کرده و کسب درآمد نمایند. در حالی که کاربران می توانند هزاران طرح سه بعدی را به رایگان دانلود کنند، بخرند یا طراحان و سازندگان مورد نظر خود را دنبال نمایند. برند ها نیز می توانند به این اجتماع پیوسته و با جشنواره ها و دیگر قابلیت های منحصربفردشان سهم بزرگی در ارتقا جایگاه این حوزه داشته باشند.

ارزش MyMiniFactory به کیفیت و باز بودن آن بر می گردد: کیفیت همراه شده با گزینش برای اطمینان از اینکه تمام مدل ها چاپ شدنی هستند. باز بودن هم با رایگان بودن دانلود اشیا چاپ شدنی تعریف می گردد.

آنها می گویند: ” ما باور داریم که با تیممان، جامعه ی ما و ارزش هایمان، می توانیم طراحان سه بعدی را ارج نهاده و به آنها کمک کنیم که ستاره ی دهه ی آینده باشند.”

3dbaz.com

منبع: 3DPI

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here