3Dbaz, سه بعدی, دندانپزشکی, نیویورک, کنگره, راهکار, جدید
راهکار های جدید سه بعدی در نود و دومین کنگره دندانپزشکی نیویورک

تری دی باز (3Dbaz) – سازمان Henry Schein Dental  از پیشتازان ارائه دهنده محصولات و خدمات دندان پزشکی به بسیاری از مراکز درمانی در دنیا در حال آماده شدن برای تولید مجموعه ای از جدید ترین دستگاه ها و برگزاری رویداد های ویژه ای در حوزه می باشد.

اکنون یکی از بزرگترین گردهمایی های حوزه دندان پزشکی در حال برگزاری است. این همایش که با اسپانسری Henry Schein صورت گرفته از 25 تا 30 نوامبر در شهر نیویورک برگزار می شود و Tim Sullivan رئیس گروه دندان پزشکان آمریکای شمالی از اصلی ترین سخنرانان این مراسم می باشد. وی می گوید که سازمان Henry Schein قصد دارد تا به زودی تجهیزات جدید این عرصه را به شکل مستقیم در اختیار دندانپزشکان قرار داده تا تغییرات بسیار عمده ای در انواع روشهای درمانی اتفاق بیافتد.

3Dbaz
3D Solutions- 3Dbaz

در این همایش بسیاری از موضوعات نظیر اسکنر های سه بعدی، پرینتر های سه بعدی، واحد های Milling، راهکارهای Abutment و ویژگی های پلتفرم دیجیتال Henry Schein تشریح شده است. همچنین آخرین گزارش ها حاکی از آن است که سه شریک جدید قصد همکاری با سیستم نرم افزاری مدیریت یکپارچه محتوی از سوی Henry Schein راداشته و در راستای تولید نوآورانه ی یک سیستم مدیریتی تحت وب به این سازمان کمک خواهند کرد. سیستمی که Digital Dental Exchange OS (DDX) نام خواهد داشت و به تمامی دفاتر مرتبط و پزشکان جهت ارسال و دریافت تمامی فایل های دیجیتال به صورت یکپارچه متصل خواهد شد. طبق گفته ها در حال حاضر سه برند تولید کننده اسکنر های داخل دهانی می توانند فایل های رکورد شده ی خود را در این سیستم جامع اشتراک گذاری کنند که نام این سه برند معروف در زیر آمده است.

با تری دی باز همراه باشد تا از آخرین اخبار تحولات فناوری در صنعت دندانپزشکی آگاه شوید. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: 3Dprint.com

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here