رشد 350 درصدی Massivit 3D
رشد 350 درصدی Massivit 3D

تری‌دی‌باز(3DBaz)– شرکت Massivit 3D Printing Technologies، ارائه دهنده‌ی پلتفرم‌های ساخت افزودنی مقیاس بزرگ، اعلام کرد 350 درصد رشد از زمان عرضه‌ی پرینتر سه بعدی Massivit 1800 خود در drupa 2016 داشته است.

این نمایشگاه هر 4 سال یک بار برگزار می‌شود و هم اکنون یک سال از برگزاری آخرین آن گذشته است.
در 12 ماه اخیر نیز مسیویت پیشرفت خود را با بستن قرارداد با 30 مشتری از 15 کشور در 5 قاره‌ی جهان به سرانجام رسانده است.
همچنین تعداد نماینده‌های جهانی نیز به 25 عضو رسیده است که خدمات پس از فروش جامع و پشتیبانی آموزشی در آن گنجانده شده است.

یکی از این مشتریان آنها، OMUS است که خدمات چاپ سه بعدی لحظه‌ای برای شرکت‌ها در خرده فروشی، استیج سازی، رویدادها، معماری و… ارائه می‌دهد.
در دسامبر 2016، OMUS با Louis Vuitton پیمان همکاری بستند تا اولین لوکیشن نقطه‌ی فروش ساخته شده به روش چاپ سه بعدی را بنا کنند.

یکی دیگر از مشتریان این دستگاه غول پیکر، SuperSize است که از  زیرمجموعه‌های Heida Group می‌باشد.
SuperSize هم از ظرفیت‌های پرینتر سه‌بعدی پرچمدار Massivit برای گسترش تجارت خود در خرده فروشی، تبلیغات و بخش‌های نمایشگاهی استفاده کرده است.

در سویی دیگر، Sismaprint، خانه‌ی پرینت دیجیتال صاحب نام ایتالیایی هم با Massivit 1800 موفقیت‌هایی را کسب کرده است.
از زمان خو گرفتن با این پلتفرم، آنها توانسته‌اند تا به هدف خود برای ورود به حوزه‌ی تبلیغات ترفیعی(promotional)، بازارهای رویدادی و دکوراسیون داخلی و افزایش ورودی مشتریان خود دست پیدا کنند.

Avner، مدیرعامل Massivit 3D گفت:
تاثیر سریعی که پرینتر سه بعدی Massivit 1800 بر روی توانایی مشتریان ما جهت رشد تجارتشان گذاشته، بازتاب دهنده‌ی قدرتش در پر کردن فاصله طبقاتی تکنولوژی در بازار است.
به علاوه، این نشان دهنده‌ی این است که مدیرهای برند یا مارکتینگ در پایگاه مشتری خودشان همیشه به دنبال به حداکثر رساندن بودجه‌ی خود و اضافه کردن فاکتورهای درگیرکننده به کمپین های خود هستند.

منبع: TCT Magazine

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here