از زمان تولد این رویداد در سال 2015، تاثیرات Formnext به قدری زیاد بود که به محوری اساسی در تقویم رویدادهای چاپ سه بعدی بدل گردید. به عنوان بزرگترین رویداد مستقل چاپ سه بعدی در جهان تا به امروز، این گردهمایی در فرانکفورت یکی از بهترین فرصت‌ها برای مجموعه‌های فعال در ساخت افزودنی و فعالان مربوطه برای نمایش آخرین دستاوردها و محصولاتشان و رونمایی آنها در سال 2017 است. این وعده داده شده تا Formnext بزرگتر و فراگیرتر از دوره‌های قبل شود.

نایب رئیس فرمنکست؛ Sascha F. Wenzler در Mesago Messe Frankfurt GmbH به ما در خصوص مواردی که از رویداد انتظار داریم توضیح می دهد. با 3DBaz همراه باشید…

محل برگزاری رویداد ساخت افزودنی Formnext 2017- آلمان - فرانکفورت
محل برگزاری رویداد ساخت افزودنی Formnext 2017- آلمان – فرانکفورت

مرحله‌ای دیگر از فراگیری افزودنی

برای اولین بار در سال 2017، فرمنکست دو سطح از سالن‌ها را اشغال می‌کند. تعداد 106 شرکت کننده دیگر نیز به رقم فوق العاده پارسال اضافه شده که در مجموع 467 شرکت کننده در این همایش خارق العاده شرکت می‌کنند.

Wenzler مدعی شد:

در قیاس با اولین برگزاری این رویداد در سال 2015 با 203 شرکت کننده، هم اکنون میزان شراکت 130% افزایش داشته است. برنامه‌ی هیجان انگیز و فراگیر ما از آن زمان تاکنون کاربردی‌تر و مفیدتر هم شده است.

در این برنامه قول داده شده تا به میزان 2 برابر سخنرانی، رویدادهای جدید و zoneهای بیشتر شامل discover3Dprinting، ready4industry و پلتفرم مشاغل/شبکه سازی am4u را در خود داشته باشد.

اعلام عرضه‌ی محصولات جدید

فرمنکست در قالب یک پلتفرم رونمایی، از “نوآوری‌های پیشگام” از “سراسر جهان” پذیرایی خواهد کرد. طبق صحبت‌های Wenzler، این عهدنامه‌ای برای شکوفایی این رویداد است که جایگاه و مفهوم فرمنکست را به عنوان یک همایش تجاری پرجمدار برای تولید مدرن و هوشمند تداعی می‌کند.

بدین ترتیب بازدیدکنندگان فرمنکست دقیقا در جایی هستند که آخرین پیشرفت‌های تکنولوژیک را با تمام وجود حس می‌کنند.

در اولین زمزمه‌های پیرامون این رویداد متوجه شدیم که تمامی چهره‌های آشنای این صنعت(EOS، Stratasys، GE، SLM Solutions، 3D Systems و…) همگی رونمایی‌ها و سورپرایزهای بزرگی در این رویداد خواهند داشت. همچنین محصولات دموی دیگر شرکت‌ها از جمله XJet، Sigma Labs، VERASHAPE، 3D Systems، MachineWorks، Rozobe، Renishaw، XYZPrinting و بسیاری دیگر به نمایش درخواهد آمد.

منبع: 3DPI

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here