سرمایه گذاری صد میلیون دلاری Google بر روی Carbon3D

تری دی باز (3Dbaz) – همان طور که در جریان هستید Carbon3D بعد از انتشار خبر رسیدن به فناوری روشی فوق سریع با عنوان CLIP برای چاپ سه بعدی ، تمام فضای رسانه ای مربوطه را به خود اختصاص داده است . این استارت آپی که در آغاز با 41 میلیون دلار سرمایه گذاری در دوسری A وB همراه شد و چندی بعد شرکت Autodesk ، سازنده ی انواع نرم افزار های سه بعدی و طراحی ، ده میلیون دلار بر روی آن سرمایه گذاری کرد ، اکنون توسط Google به میزان 100 میلیون دلار حمایت می شود .

سرمایه گذاری صد میلیون دلاری Google بر روی Carbon3D چاپ سه بعدی

این مقدار پول بسیار چشم گیر است ، طوری که انتظار می رود سرعت رشد Carbon3D را جهت تولید و توزیع انبوه تا دو برابر افزایش دهد . # چاپ سه بعدی

Carbon3D اکنون در حال همکاری با غول خودروسازی جهان یعنی Ford و یک نهاد بزرگ انیمیشن سازی با نام Legacy Effects است ، که در این میان توانسته به قدرت و دقت و میزان کاربردی بودن تکنولوژی خود پی برده و ساخت و توسعه ی دستگاه خود را با آزمایشات سریع و پی در پی افزایش دهد .

شایان ذکر است که اگر شما عزیزان تاکنون با Carbon3D آشناییت نداشته اید ، بدانید که این شرکت کالیفرنیایی روش جدیدی و فوق سریعی برای چاپ سه بعدی ابداع نموده که تا 25 الی 100 برابر سریعتر از دیگر روش های پرینت عمل می کند و دارای دقت سطح بسیار بالاتری نسبت به روش های سنتی ساخت است . این شرکت ادعا دارد که قطعات چاپی با پرینتر هایش را می توان دقیقا با خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوب و مورد نظر در صنایع گوناگون استفاده کرد که حالا باید تا عرضه و علنی شدن این تکنولوژی صبر کرد تا دید که آیا Carbon3D می تواند جایگزین و رقیب بسیار خطرناکی برای پرینتر های سه بعدی تا به حال ساخته شده ، باشد یا خیر ؟

تری دی باز(3Dbaz) پاسخگوی تمام سوالات و مشکلات و اطلاعات مورد نیاز شما در مورد پرینتر های سه بعدی  و اسکنر های سه بعدی و جدید ترین تکنولوژِی های سه بعدی و مواد مصرفی پرینتر های سه بعدی میباشد، با ما در تماس باشید.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here