Forecast 3D
سرمایه گذاری عظیم Forecast 3D با خرید دوازده دستگاه HP Multi Jet Fusion

تری دی باز (3DBAZ) – به تازگی Forecast3D، شرکت خدماتی پرینت سه بعدی در کالیفرنیای ایالات متحده، اقدام به راه اندازی یک مرکز تولیدی بزرگ کرده است. مرکزی که تولید را با چاپ سه بعدی انجام داده و در اکثر اوقات به شکل بی وقفه، تولید صنعتی در ابعاد بزرگ را با دستگاه های نوین HP Multi Jet Fusion انجام خواهد داد.

در همین راستا این مرکز بزرگ اقدام به سرمایه گذاری های عظیم کرده است. یکی از این اقدامات خرید دوازده عدد دستگاه HP Multi Jet Fusion است. با این اوصاف Forecast 3D، به اولین و بزرگ ترین خط تولیدی تبدیل شده که در این مقیاس از دستگاه های MJF بهره می برد.

سرمایه گذاری عظیم Forecast 3D با خرید دوازده دستگاه HP Multi Jet Fusion
قطعات پرینت شده توسط Multi Jet Fusion

Corey Weber، مدیر عامل Forecast3D می گوید: ” پس از خریداری و کارکرد دستگاه های جدید در خط تولید، بازخورد های مناسبی از سوی مشتریان مشاهده کرده ایم. به همین دلیل،  به عنوان اولین مرکز تولیدی با چاپ سه بعدی که می تواند راهکار های کامل و با کیفیت را در حداقل زمان به مشتری تحویل دهد، ابراز خرسندی می کنیم.”

شرکت Forecast3D، از سال 1994 در زمینه خدمات دهی به مشتریان با چاپ سه بعدی فعالیت می کند. طبق اظهارات Industry Week گردش سالیانه این کمپانی به 14 میلیون مارک آلمان میرسد که رقمی تامل برانگیز است. حالا با این تلاش های صورت گرفته، پیش بینی می شود که این رقم در سال های پیش رو نیز افزایش پیدا کند.

600 هزار پارت تنها در یک هفته

تا قبل از این Forecast3D از 8 پرینتر سه بعدی با فناوری SLS در جهت تولید قطعات هوافضا استفاده میکرد که فضایی نیز برای انجام عملیات پرداخت نهایی قطعات در نظر گرفته بود. اکنون در مقایسه با گذشته بهره گیری از دستگاه های HP Jet Fusion 4200 باعث شده تا انتقال و نهایی سازی قطعات با راحتی و سرعت بیشتری مواجه باشد. حالا Forecast3D ظرفیت تولید 600 هزار قطعه نهایی را تنها در یک هفته در خود می بیند که میتواند آینده روشنی برای این نهاد رقم بزند.

با تری دی باز همراه باشید.

منبع : 3DPI

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here