3dbaz.com

تری دی باز(3Dbaz)- در این هفته Fuel 3D یک سامانه ی اسکنی سه بعدی پرتابل را که عضو جدیدی از خانواده ی SCANIFY است و در همایش CES 2016 به طور رسمی معرفی می شود، رونمایی کرد. این رویداد قرار است در ماه ژانویه 2016 برگزار شود.

این سامانه ی اسکن 3 بعدی طراحی شده تا از اشیا بصورت آزاد تصویربرداری کرده و ورودی آن را به پرینتر سه بعدی انتقال دهد تا شی مورد نظر ساخته شود. به لطف این نوآوری بدون نیاز به یک منبع قدرت می توان عمل تصویربرداری را انجام داد.

3dbaz.com

سامانه ی اسکن 3 بعدی همراه Fuel 3D به یک باتری یون لیتیوم پلیمری 4200 میلی آمپری مجهز گشته است. Stuart Mead، مدیر ارشد اجرایی Fuel 3d توضیح می دهد:

با توسعه ی این فناوری، ما به کاربران SCANIFY این آزادی را می دهیم تا سیستم اسکن خود را به جاهایی ببرند که قبلاً امکان این کار وجود نداشت. خواه شما در حال جستجوی بناهای باستانی باشید، خواه در حال بازدید از نمایشگاه مجسمه یا میربان رویدادی باشید که نیاز به اسکن مهمان ها داشته باشید، SCANIFY می تواند به شما کمک می کند تا تجربه ی 3 بعدی خود را به کار ببندید.

                                            3dbaz.com 3dbaz.com

همچنین در طول CES 2016، کمپانی Fuel3D از محصول Press-and-Scan خود رونمایی می کندکه به مدد آن می توان از اشیایی که درخشان، شفاف یا دارای گوشه های تیز هستند، عمل اسکن را انجام داد. به محض دریافت اطلاعات بیشتر از CES 2016 ما شما را مثل همیشه در جریان آخرین اخبار و تغییرات و تحولات خواهیم گذاشت.

منبع: 3DPI

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here