3dbaz.com

تری دی باز(3DBaz)- کمپانی Sciaky، زیرشاخه ای از Phillips Services Industries (PSI) و رهبر حاکم در راهکارهای چاپ فلز، حالا خانه ی سریع ترین و مقرون بصرفه ترین پروسه در بازار ساخت قطعات فلزی مقیاس بزرگ شده است. در ماه فوریه این کمپانی فناوری Closed Loop Control را با ماشین های تولید افزوده ای اختصای اش که Electron Beam Additive Manufacturing(EBAM) نام دارد همسان نمود تا راه را برای پیشرفتش در بازار را هموارتر از قبل کند. هم اکنون، Sciaky اعلام کرده که نقش بزرگی را در ساخت کم هزینه تر، کم ضابعات تر و سریع تر تانک های محرک عملیاتی از جنس تیتانیوم را برای ماهواره ها داشته است.

3dbaz.com
با همکاری با غول صنعت هوا-فضا؛ Lockheed Martin Space Systems که به رهبران این صنعت در سال 2012 نزدیک شد، Sciaky ماه ها را صرف تحقیق، توسعه و آزمایش راهکارهای موثر برای مبارزه با مشکلات مطرح در روش های ریخته گری سنتی نمود. مدیرعامل، مدیر کل و رئیس لاکهید مارتین، Marilyn A. Hewson گفت که هدف آنها یافتن راهی برای “کاهش هزینه ها در ساخت قطعات ماهواره بود، در حالی که کیفیت محصول نیز حفظ شود”، که این هدف وظیفه ای آسان شد، زمانی که توسط فناوری های نوآور Sciaky برعهده گرفته شد.

بر حسب نوع کاربرد، سیستم های EBAM نهاد Sciaky می تواند قطعات متنوعی از سایز کوچک تا بزرگ را تولید کند. محدوده ی طولی سازه ها می تواند از 203 میلی متر تا 5.79 متر متغییر باشد. این سیستم ها همچنین می توانند از آپشن خوراکسیم دوگانه که بوسیله ی آن کاربران بتوانند دو آلیاژ فلزی مختلف را ترکیب و آن را به یک آلیاژ تبدیل کنند بهره ببرند. با داشتن تخصص در صنایع مختلف، این نهاد سیستم های صنعتی اشعه الکترونی و جوش کمانی پیشرفته را ارائه می دهد.

منبع: 3DPI

 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here