فیلامنت های چاپ سه بعدی ، این بار با عطر و طعم قهوه !

تری دی باز (3Dbaz) – همان طور که همه ی ما می دانیم ، مواد پلاستیکی و بازیافت نشدنی ، هیچگاه برای محیط زیست مناسب نبوده و نهاد هایی که مرتبط با حفاظت از محیط زیست هستند ، همیشه در پی مبارزه با این گونه مواد بوده و به دنبال راه حلی جهت یافتن جایگزین های مناسب برای آن ها بوده اند . # فیلامنت  # چاپ سه بعدی

فیلامنت های چاپ سه بعدی ، این بار با عطر و طعم قهوه ! پرینتر سه بعدی

 همین مشکل برای مواد مصرفی پلاستیکی در چاپگر های سه بعدی نیز صدق می کند که حالا شرکتی با نام 3Dom توانسته با همکاری های شرکت هایی بیوکامپوزیت ساز همانند c2renew نوعی بیوکامپوزیت ترکیبی PLA از جنس مواد پسمانده قهوه در زمین های زراعی کشت آن ، تهیه کرده تا بتواند هر چند بیشتر به محیط زیست کمک کرده و قطعات و اشیایی قابل بازیافت با بویی مطبوع را ارائه دهد .

wound-up-coffee-3D-printing-filament-from-3Dom-c2renew-with-coffee-cup
هر روز به انواع مواد مصرفی چاپگر های سه بعدی اضافه می گردد و در پی همین ، امروز این شرکت از این نوع فیلامنت مصرفی با سری ترکیبات پایه ای قهوه رونمایی کرد . هنوز 3Dom در طی مراحل کسب گواهی نامه هایی معتبر جهت عرضه و مصرف می باشد و باید انتظار داشت تا در آینده ای نه چندان دور شاهد قرقره هایی قابل بازیافت از این نوع فیلامنت در سطح مقطع های 1.75 و 2.85 میلی متری باشیم .

حالا می توانید در زیر ویدیویی یک دقیقه ای از این محصول جذاب تماشا کرده که دیدنش خالی از لطف نیست .

.                               

تری دی باز(3Dbaz) پاسخگوی تمام سوالات و مشکلات و اطلاعات مورد نیاز شما در مورد پرینتر های سه بعدی  و اسکنر های سه بعدی و جدید ترین تکنولوژِی های سه بعدی و مواد مصرفی پرینتر های سه بعدی میباشد، با ما در تماس باشید.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here