3Dbaz.com

تری دی باز (3Dbaz)‎- در اظهار نطر تازه ای که مدیرعامل مایکروسافت داشت، او اعلام کرد حداقل ۵ سال دیگر این محصول به دست مصرف کنندگان نهایی خواهد رسید.

زمانی که از نادلا در کنفرانس Dreamforce درباره ی بازه ی عرضه هالولنز پرسش شد وی با صراحت اینگونه پاسخ داد: «هالولنز براستی یک مسیر 5 ساله است.» با این وجود، مایکروسافت پیش از این وعده داده بود ورژنی از آن در سال ۲۰۱۶ در اختیار توسعه دهندگان قرار بگیرد و نادلا بار دیگر نیز این مسئله را تایید نمود.

راستش را بخواهید، هالولنز هیجان انگیزترین دستگاهی ست که مایکروسافت روی آن کار می کند و قادر است تصاویر کامپیوتری را وارد دنیای واقعی کند(که البته به صورت مجازی و تنها از طریق عینک قابل دیدن هستند). بنابراین شما می توانید اتاق خود را به یک دنیای بزرگ ماینکرفت تبدیل کنید و یا با استفاده از آن در دانشگاه آناتومی بدن را با دقت بیشتری تشریح نمایید.

ردموندی ها قصد دارند ویندوز۱۰ را با هولولنز ترکیب کرده و محصولی به نسبت فراگیر بسازند. البته سیستم عامل این هدست، ویندوز هالوگرافیک نام گرفته است. او می گوید من هر از چند گاهی هدست را روی سرم می گذارم و گشت و گذاری می کنم. بنابراین وی باید کاملا نسبت به کامل نبودن محصول خود در مرحله فعلی آگاه باشد.

مایکروسافت در آوریل امسال هالولنز را رونمایی نمود و در حالی که خارق العاده بود، اما مشخصا هنوز آماده ی ارائه ی کارکرد نهایی نیست. همه چیز، از روی سر گذاشتن آن تا انجام دموهای کاملا اسکریپت شده بدون کمک امکان پذیر نبود.

وی همچنین از آماده کردن محصول و نیاز کسب و کارها به هالولنز می گوید. از دید او، طراحان، آرشیتکت ها و بسیاری مشاغل دیگر به این وسیله نیاز جدی پیدا خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here