3dbaz.com
همکاری اینتل و HTC برای توسعه ی هرچه بیشتر Vive
تری دی باز(3DBaz)- همانطوز که می دانید، فناوری RealSense اینتل یکی از پیشروترین متدهای عمق سنجی و اسکن سه بعدی ست. به نظر می رسد با توانایی و پختگی که از این کمپانی می شناسیم، واقعیت مجازی قرار است یکی از مهم ترین زمینه های کاری این شرکت در 2 هفته ی آینده شود. یکی از مهندسان اینتل در توییتر خود تصویری را منتشر ساخت که هدست HTC Vive با الحاقی جدیدی را نشان می دهد.

شکلی که مشاهده می کنید، شبیه شاخی ست که بر روی سر موجود افسانه ای اسب تک شاخ دیده ایم. این دستگاه جدید که گویی از چندین دوربین تشکیل شده، برای عمق سنجی، تشخیص حرکات دست و عملکردهای این چنینی ساخته شده و احتمالا کنفرانس توسعه دهندگان اینتل که قرار است به زودی برگزار شود، تمرکز خاصی روی آن خواهد داشت.

Diakopoulos در توییتر خود گفته که ورژن آزمایشی دستگاه برای عمق سنجی کاربرد دارد اما وی در گفتگو با UploadVR به دیدن محیط و حرکات دست نیز اشاره کرده است. با تشخیص محیط پیرامون، کسی که هدست روی سر خود دارد دیگر نباید نگران اطراف خود باشد.

در تاریخ 16 آگوست یعنی دو هفته دیگر، کنفرانس توسعه دهندگان اینتل آغاز می شود و علاوه بر این دستگاه، اطلاعات بیشتری در مورد تکنولوژی واقعیت مجازی در این رویداد دو روزه خواهیم شنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here