3dbaz.com

همانطور که پیش تر اشاره شد، به تازگی یک پرینتر سه بعدی توسط NEXA3D معرفی شده که نامش NX1 است. این محصول ساخته شده تا به کاربران این امکان را دهد تا اشیا خود را در طول چند دقیقه به جای چند ساعت بصورت 3 بعدی چاپ کنند.

همچنین دستیابی به کیفیت حرفه ای اشیا پرینت شده با استفاده از روش فوتوکیورینگ زیرلایه ای خودروانشی (LSPc) امکانپذیر شده است. همچنین باید دیگر پیچ و مهره را دیگر فراموش کنید چرا که پلترفم ساخت NX1 از یک سامانه ی مغناطیسی منحصربفرد برای لنگرگیری پرینتر رزینی استفاده می کند.

پرینتر سه بعدی و رزینی NX1 برای جذب سرمایه و رسیدن به مرحله ی تولید در Kickstarter معرفی شده تا 160.000 یورو جذب نماید. سازندگان در مورد قابلیت های تاثیربرانگیز و سرعت باورنکردنی آن در انجام چاپ سه بعدی اشیا بیشتر توضیح می دهند:

به لطف بکارگیری فناوری LSPc™ انحصاریمان، دستگاه NX1 تجریه ی چاپ را با رساندن زمان ساعتی به دقیقه ای موجب وقوع یک نوع انقلاب در این زمینه شده است. این کاهش زمان همچنان کیفیت حرفه ای را حفظ کرده است و دستیابی به دقت بسیار بالا برای هرکسی ممکن می باشد. منتظر ماندن برای چندین ساعت را فراموش کنید، چون که NX1 می تواند یک قطعه به ارتفاع 1 اینچی را در حدود 3 دقیقه به چاپ برساند.

با داشتن NX1 هرکس می تواند ایده هایش را در مدت زمان صرف یک فنجان قهوه به مرحله ی تولید برساند! NX1 اولین چاپگری ست که می تواند تجربه ی چاپ را با نهایت دقت و عملکرد ارائه دهد.

3dbaz.com

موتور جای گرفته در قلب این ماشین از نیروی رانشی برای ساخت پلتفرم و بهره گیری از چهار بازو استفاده می کند. این ساز و کار موجب می شود هیچ استرس مکانیکی بوجود نیاید و در نتیجه نهایت دقت در کیفیت چاپ و کیفیتی بی نظیر را به ارمغان بیاورد.

شما هم اگر امکانش برایتان فراهم بود سری به کیک استارتر زده و با در اختیار گذاشتن حداقل 1399 یورو جزو اولین حامیان این پروژه باشید.

منبع: geeky-gadgets

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here