Rokit Invivo, پزشکی, پرینتر سه بعدی پزشکی, پرینتر سه بعدی, پرینتر
معرفی پرینتر سه بعدی پزشکی ROKIT INVIVO؛ هیبرید و چندکاره

اختصاصی تری‌دی‌باز(3DBaz)- پرینتر سه بعدی پزشکی Rokit Invivo را می‌توان یکی از نوآورانه‌ترین و بروزترین دستگاه‌های ارائه شده تا به امروز دانست.
این چاپگر سه بعدی به کاربر امکان چاپ سه بعدی ساختارهای سلولی چندکاره با طراحی‌های پیچیده و متشکل از چندین ماده اولیه را می دهد.

دستگاه راکیت اینویوو به دلیل سیستم ماژولار و محیط استریلش ابزاری بهینه برای بسیاری از تحقیقات زیستی-پزشکی می‌باشد. قابلیت کار با بیوپلیمرهای سنتزی مانند PCL، PLGA، PLLA و هیدروژل‌های متنوع، باعث می‌شود به راحتی ساختارهای زیستی را تشکیل داد. همچنین کاربران Invivo می‌توانند از بین 3 نازل مختلف(اکسترودر، تزریق‌کننده‌(Dispenser) مکانیکی، تزریق‌کننده‌ی پنوماتیک ذوب داغ)، دو نازل به همراه عملگر کنترل دما(-4 الی 80 درجه سانتی گراد) را برای بهینگی کارکرد تحقیقات خود انتخاب کنند.

کمپانی Rokit با معرفی این دستگاه نه تنها فیلامنت گرید پزشکی PLGA، PLLA و PCL را برای اکسترودر Invivo ارائه می‌دهد، بلکه ماده‌ای دیگر با بیس ژلاتین به نام Invivo@gel که زیست-جوهری حساس به نور است را برای چاپ گستره‌ای بزرگ از ساختارهای سلولی 3 بعدی و نرم را بوسیله‌ی 2 تزریق کننده‌ی خود، در اختیار کاربر می‌گذارد.

علاوه بر موارد یاد شده، Invivo از طریق ایزوله سازی دستگاه با فیلترهای HEPA با گرید H14 برای فیلتراسیون خارجی هوا و لامپ‌های UV 253 نانومتر برای استریلیزاسیون استیج، محیط کاری پاک و عاری از آلودگی را ارئه می‌دهد.

محیط کاربری این دستگاه از نوع لمسی با سیستم عامل اندروید می‌باشد که بدین ترتیب کاربران می‌توانند فایل سه بعدی خود را با کمک شبکه wifi، دانلود یا آپلود کرده و چاپ نمایند. همچنین امکان نظارت(مانیتورینگ) وضعیت چاپ، با گوشی یا تبلت هوشمند مهیا شده است.

به عنوان یک ابزار تحقیقاتی پزشکی قدرتمند و همه کاره، Invivo نه تنها به شما تفکری خلاقانه در تحقیق و جستجو اعطا می‌کند، بلکه فرضیات شما را به سرعت به واقعیت پیوند زده و راه را برای نوآوری در لابراتوارتان باز می کند.

Rokit Invivo, پزشکی, پرینتر سه بعدی پزشکی, پرینتر سه بعدی, پرینتر
معرفی پرینتر سه بعدی پزشکی ROKIT INVIVO؛ هیبرید و چندکاره

خلاصه مشخصات فنی این دستگاه به شرح زیر می‌باشد:

  • سیستمی ماژولار از نازل های چاپ دوگانه
  • فیلامنت‌های بیوپلیمر، پودرها، پالت ها و هیدروژل های متنوع و جوهرهای پرسلول
  • رزولوشن اکسترودر:0.2 میلی متر ~ 0.4 میلی متر / رزولوشن تزریق‌کننده: 0.08 میلی متر ~ 0.2 میلی متر
  • چاپ با اتصال WiFi و سازگاری با سیستم عامل اندروید
  • ساخت سازه‌هایی بیولوژیک با تاییدیه نهاد FDA
  • سیستم کنترل دما(Premium)
  • تزریق‌کننده پنوماتیک ذوب داغ(Premium)
Rokit Invivo, پزشکی, پرینتر سه بعدی پزشکی, پرینتر سه بعدی, پرینتر
معرفی پرینتر سه بعدی پزشکی ROKIT INVIVO؛ هیبرید و چندکاره

 

در حال حاضر شرکت کیسان صنعت ایرانیان نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی Rokit را بر عهده دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این پرینتر، با این شرکت تماس حاصل نمایید.
.                  

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here