3dbaz.com

تری دی باز(3dbaz)- امروز Makerbot از چالش جدید Makerbot thingyverse رونمایی و اعلام کرد تا کاربران Thingyverse را تشویق به اشتراک گذاری طرح ها و ساخته هایشان با جامعه ی مرتبط بزرگتر نماید.

Thingyverse نخست در سال 2008 استارت خورد تا وبسایتی وقف شده برای کسانی باشد که بدنبال فایل های چاپ سه بعدیِ آماده دانلود که عموما به عنوان طرح های سخت افزاری متن باز که تحت لیسانس  GNU General Public License یا مجوزهای Creative Commons هستند.

میکربات در مورد این چالش جدید به شرح زیر می افزاید:

چالش #MakerEd کاربران را به سوی عرضه و اشتراک گذاری طرح های سه بعدیشان در Thingyverse  سوق می دهد. این محتوای مشترک شده می تواند موثر واقع شده و توسط دبیران  در سراسر جهان برای پروژه های کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

دبیران در Thingyverse هم اکنون جلوتر از جمعیت هستند. ما متوجه شدیم که برخی از محبوب ترین پروژه ها با داشتن تاثیری بیشتر از طرح های قبلی توسط دبیران و دانش آموزان در سرتاسر جهان مورد استفاده هستند. این راه ما برای تاباندن نور بر این پروژه ها می باشد، و به دانش آموزان این امکان را می دهد تا با داشتن بانکی از مصالح آنها را در کلاس درس بکار ببرند.

اگر شما هم دانش آموز یا دانش جو هستید و مایلید در این چالش MakerBot Thingyverse بنام #MakerEd شرکت کنید به راهنمای موجود در لینک زیر مراجعه کنید. برنده ی این چالش یک رپلیکاتور MakerBot(نسل پنجم) با MakerCare و امکان نمایش طرحش در Thingyverse دریافت خواهد کرد.

برای جزئیات بیشتر به وبسایت MakerBot مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here