ساخت فریم عینک با چاپ سه بعدی Powder & Heat
ساخت فریم عینک با چاپ سه بعدی Powder & Heat

تولیدکننده عینک ساکن در آلمان

تولیدکننده عینک ساکن در آلمان؛ Powder & Heat. بکارگیری چاپ سه بعدی در ساخت فریم عینک بصورت تمام رنگی را اعلام نمود. این تولیدات بصورت سفارشی به بازار عرضه خواهند شد.

این کمپانی بخاطر طرح‌های معاصر خود جایزه‌های مختلفی را از آن خود کرده است. هم اکنون نیز آنها درخشندگی و کیفیت بسیار بالایی را در فریم‌های عینک خود به کار برده‌اند که به اپتیک کارها امکان گسترش آفرها و آپشن‌های هنری. مفهومی و عجیب غریب برای در اختیار گذاشتن برای مشتری را می‌دهد.

Powder & Heat باور دارد که چاپ سه بعدی در حال پا گذاشتن به بعد جدیدی‌ست که به مدد آن در حال دگرگون سازی چگونگی ساخت عینک می‌باشد.

او گفت:

تولیدکننده عینک ساکن در آلمان

تولیدکننده عینک ساکن در آلمان وجود ندارد که بتوان با شتاب مناسب و قیمت بصرفه، علایق مشتری را جهت سفارشی سازی ساخت عینک‌ها اعمال کرد. مدل انتخاب شده 100% فیت چهره مشتری است. بعلاوه اینها، فریم‌هایی که از جنس نایلون هستند 30% سبک‌تر از فریم‌های سنتی از جنس استات هستند.

از یاد نبریم که کمپانی Materialise مهمترین بازیگر حوزه ساخت افزودنی است که در صنعت عینک وارد شده است – همکاری با Yuniku و Safilo Group موجب اطمینان از طراحی دقیق و تولید سودمند در محصولات مربوط به صنعت عینک شد.

با این حال Powder & Heat باور دارد که با وجود ساخت فریم های چندرنگی و بافت دار قدم‌های بسیار مهمی را برداشته است.
تا قبل از این. معدود فریم‌های ساخته شده با چاپ سه بعدی در صنعت عینک سازی تک رنگ بوده‌اند. اگرچه گروه Safilo هم در حال نمونه‌‌سازی فریم‌های چندرنگی با پلتفرم Stratasys J750 بوده‌اند. بنظر می‌رسد بدلیل تحرکات Safilo و الهام از تجربه آنها در TCT Show هفته گذشته. از راهکار عینک سازی VeroFlex رونمایی کرده اند.

Powder & Heat در حال عرضه‌ی 24 مدل مختلف در 18 سایز است. همچنین 9 ترکیب رنگی و 12 ترکیب بافتی وجود دارد.  این تنوع آنقدری هست تا تمامی سلایق را پوشش دهد. عینک سازان برای سفارش این محصولات می‌توانند بصورت مستقیم با Powder & Heat در تماس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here