آقای شعار, آسیا اندیشه کیش, botspot, نمایشگاه چاپ سه بعدی, Iran 3DShow 2017

اختصاصی 3DBaz – در ادامه‌ی مصاحبه هایی که انجام شد، این بار به سراغ آقای شعار از شرکت آسیا اندیشه کیش نماینده شرکت Botspot رفتیم.
از ایشان در خصوص فعالیت‌ها و عملکردشان پرسیدیم. هم اکنون شما را به خواندن این مصاحبه دعوت می کنیم.

آقای شعار به ما گفت:

فعالیت ما در این نمایشگاه مربوط به ارائه خدمات اسکن سه بعدی ست که این سامانه با 70 دوربین کار کرده و می‌تواند تصویر اشیا و حجم های متفاوت را در کسری از ثانیه ثبت کند و به ما خروجی سه بعدی تحویل دهد.

این امکان وجود دارد که با پرینتر سه بعدی گنجانده شده در این پکیج، فایل حجم سه بعدی را بصورت تمام رنگی چاپ کنیم که معمولا خدمات ما مربوط به تولید مجسمه متقضیان می‌شود.

  • بازخورد شما در این نمایشگاه چطور بود؟ از نظر شما این نمایشگاه چه اهدافی داشت و آیا شما توانستید به آنها برسید؟

نمایشگاه خوبی در کل برگزار شد چرا که اولاً دوستانی که در حوزه‌ی نوآوری و تولید داخلی فعالند با تکنولوژی روز و کاربردی دنیا به عنوان مثال پرینتر سه بعدی آمریکایی و اسکنر آلمانی پکیج ما آشنا می‌شوند .

دوماً یکی از بهترین حالت‌هایی که ممکن است رخ دهد، مهندسی معکوس این دستگاه‌ها و تولید چنین دستگاه هایی در داخل است که می‌تواند مایه مباهات و افتخار کشور باشد.

او همچنین در خصوص نقش رسانه های دیجیتال در حوزه معرفی و آشنا کردن مخاطبان خود گفت:
اطلاع رسانی در حوزه‌ی مجازی و دیجیتال بسیار پخته‌تر و بهتر از سیستم‌های سنتی انجام می‌گیرد.
همانطور که پرینتر کاغذی سیاه و سفید را در گذشته داشتیم و حالا می‌توانیم یک مجسمه را پرینت کنیم، در حوزه های دیجیتال و تبلیغات هم چنین جهش هایی رخ داده و ما شاهد پیشروی و تغییر ماهیت رسانه ها هستیم.

در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این شرکت هستید، می‌توانید به لینک وبسایت رسمی آسیا اندیشه کیش مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here