مصاحبه با قاضی از 3DIACO در Iran 3DShow 2017
مصاحبه با آقای قاضی از شرکت دیاکو 3Diaco در نمایشگاه چاپ سه بعدی Iran 3DShow

اختصاصی 3DBaz – شرکت دیاکو که با داشتن سابقه‌ای دو ساله در نمایشگاه چاپ سه بعدی (Iran 3DShow 2017) امسال حاضر شده بود، توانست با پرینتر سه بعدی S-Diaco، رتبه سوم در رقابت میان چاپگرهای FDM را تصاحب کند.
در همین راستا مصاحبه ای داشتیم با آقای قاضی، تا ما را بیش از پیش با این شرکت آشنا کرده و از فعالیت‌ها و تجربه‌های خود سخن بگویند.

ایشان در ابتدای سخنان خود به نوپا بودن شرکت دیاکو اشاره کرده و مولفه‌های لازم جهت رسیدن به موفقیت‌های بیشتر در این حوزه را فراگیری و اجرای علوم تخصصی از جمله علوم برق و مکانیک عنوان کردند.

  • آقای قاضی نتیجه‌ی نمایشگاه امسال را بسیار مثبت و سازنده دانستند و در این باره به ما گفتند:

حقیقتا انتظار چنین استقبالی از نمایشگاه نمی‌رفت، که باعث شگفتی همه‌ی ما بود.
نمایشگاه نکات بسیار مثبتی داشت، حضور تمامی اقشار از جمله کارشناسان، سرمایه گذاران، دانشجویان و هیئت های علمی باعث تخصصی‌تر شدن آن شده و این زمینه‌ای برای رشد و توسعه در این حوزه است.

  • در پایان این مصاحبه 3DBAZ از آقای قاضی خواست تا کمی درد دل خود و بقیه تولیدکنندگان را با مسئولین محترم در میان بگذارد که ایشان در این‌ باره فرمودند:

اساسی ترین مساله‌ای که شاید در حال حاضر مد نظر بسیاری از شرکت های تولیدیست، اخذ مدرک دانش بنیان بوده که قطعا روندها و فرآیندهای بسیار پیچیده در دریافت آن، خیلی‌ها را با مشکل مواجه کرده است.
پس اگر این مسیر کمی هموارتر شود، شرکت‌های بیشتری توانسته از تعامل و اعتماد متقابل با سرمایه گذاران و حمایت‌های مالی در بخش دولتی بهره‌مند شده و در این صورت می‌توان به آینده‌ای درخشان‌تر در بخش‌های تولیدی امیدوار بود.

مصاحبه با قاضی از 3DIACO در Iran 3DShow 2017
مصاحبه با آقای قاضی از شرکت دیاکو 3Diaco در نمایشگاه چاپ سه بعدی Iran 3DShow
در صورتی که به فعالیت دیاکو علاقه‌مندید، به وبسایت رسمی آنها مراجعه فرمایید.
در ادامه با ما همراه باشید تا از تمامی اخبار و حواشی 3DShow 2017 مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here