3dbaz.com

تری دی باز(3DBaz)- وبسایت Click3DPrint به سوی متصل کردن توسعه ی دنیای فناوری چاپ سه بعدی در ابعاد مختلفی ست تا مطمئن شود پرینترهای سه بعدی جدید و متدهای نوین به دست دنبال کنندگانش برسد. آنها این کار را با همکاری بهترین کمپانی هایی که می توانستند با آنها ارتباط برقرار کنند انجام دادند. آنها همچنین از پرینترهای سطح آماتور که ظرفیت مناسب و انعطاف کافی را دارند نیز پشتیبانی می کنند. کار آنها به اینجا محدود نشده و قطعات سطح حرفه ای برای ساخت ابزار بزرگتر در عین مقرون بصرفگی را در نظر دارند.

این کمپانی برای دسترسی به قطعات چند روزنه ایجاد کرده است که یکی از آن ها دسترسی به مدل ها بر روی وبسایتشان است. اپرچه اگر شما نیاز دارید تا یک آیتم پیچیده را سریع و مفید مدل سازی کنید، آنها محدوده ای از اسکنرهای سه بعدی را به شما پیشنهاد می کنند. کافی ست آیتم را اسکن کنید و آنها پروسه ی چاپ را در عرض چند دقیقه آماده می کنند. اسکنر سه بعدیEinScan-S ای که آنها پیشنهاد  می کنند از فناوری نور سفید برای کار استفاده کرده و دقت آن نیز به میزان کمتر 0.1 میلی متر است. Click3DPrint همچنین یک قلم سه بعدی را هم به فروش می رساند که با آن شما می توانید سازه های خود را با ریختن لایه ها بر هم بسازید.

3dbaz.com

پکیج آغازی این نهاد با قیمتی رقابتی در دسترس است، و این پکیج هم شامل پرینتر سایز کوچک Colido، 3 اسپول فیلامنت با حق انتخاب جنس(PLA یا ABS) و یک قلم پرینتی می شود تا تجهیزات شما برای چاپ تکمیل شود.

تیم مسئول این نهاد برای این دور هم جمع شدند تا همیشه برای کمک در هر مرحله ای حاضر باشنداز در اختیار گذاشتن پیشنهاد برای انتخاب مواد مصرفی در زمانی که پرینتر سه بعدی خود را تهیه کرده اید، در کنار مشاوره برای تهیه کردن متریال با هر جنس و رنگی، مثل ABS قوی، TPE انعطاف پذیر، PLA زیست تخریب پذیر و مصالحی از جنس کامپوزیت چوب. پیشنهاد تری دی باز این است که اگر شما هم بدنبال وارد شدن بصورت حرفه ای در حوزه ی چاپ سه بعدی هستید، حتما به وبسایت منبع مراجعه فرمایید.

منبع: click3dprint.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here