3dbaz.com

تری دی باز(3DBaz)- امروز DELRAY Systems اعلام کرد که با نهاد تولیدات افزوده ای Plural به توافق رسیده و موافقت نامه ای تجاری به امضا رسانده است. بدین ترتیب آنها می توانند پرینترهای سه بعدی صنعتی 3ntr  را فروخته و خدماتش را ارئه نمایند.

گفته شده پرینتر سه بعدی صنعتی 3ntr استانداردی جدید در مقوله ی قیمت/عملکرد برای زمینه ی تولیدات افزوده ایجاد نماید و به ظرفیت سیستم هایی که صدها هزار عدد از محصولاتشان را می فروشند رسیده و حتی از آن هم تجاوز کند. با داشتن فاکتور دقت و اطمینان به عنوان استانداردهای کلیدی، سامانه ها می توانند به کیفیت قطعات قالب شده نزدیک شده و عملکردی تکرارشونده برای ساخت قطعات با کلاس مصالح ساخت چندگانه باندازه توالی مشابه روش قبل داشته باشند. این فرآیند به کمپانی کوچک، متوسط و بزرگ این امکان را می دهد تا از تولیدات افزوده ای(چاپ سه بعدی نوعی تولید افزوده است) بدون احتمال بکارگیری تجهیزات کم ظرفیت، بیشترین منفعت را ببرند.

3dbaz.com

در مورد سامانه های DELRAY

سامانه های DELRAY راهکارهای تقویت پروسه برای تولیدات اتوماسیونی، مهندسی معکوس و پروسه های توسعه ی محصول ارائه می دهد. این شامل چاپ سه بعدی، -که از آن با عنوان تولیدات افزوده ای نیز یاد می شود- اسکن سه بعدی و راهکارهای مدل سازی سه بعدی می شود. سامانه های DELRAY اخیرا مرکز آموزش فناوری خود را در دانشگاه راکستر آوکلند برپا کرده است.

در مورد شرکت تولیدات افزوده ای Plural

شرکت یاد شده گروهی ست از متخصصان صنعتی با داشتن بیش از 20 سال سابقه به عنوان ارائه دهندگان فناوری در طراحی محصول، تولید و زمینه های نمونه سازی پرشتاب(Rapid prototyping). آنها در زمینه های فناوری، تولید و تجارت تبحر دارند و همچنین می دانند چطور فاکتورهای یاد شده در کنار هم بکار ببرند.

در مورد 3ntr

3ntr نتیجه ی بیش از 50 سال تولید تجهیزات صنعتی اتوماسیون برای پروسه های سنتز فیبر، که شامل پلیمرهای استاندارد و میکرونیزه شده است، می باشد. محصولات آنها توسط ماشین سازان متبحر در ایتالیا طراحی، تولید و سرهم می شود و شرکت های تولیدکننده محلی برای کنترل کیفیت دقیق برگزیده می شوند.

منابع:

3d-printer.com | pluralam.com | 3ntr.com | 3DPI

 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here