خط اسمبلی EOS در Maisach
خط اسمبلی EOS در Maisach

کمپانی EOS

کمپانی فعال در صنعت چاپ سه بعدی آلمانی؛ EOS در حال جابجایی فضای کاری خود به پایگاه جدیدیش در میشاخ-گنلیندن به دلیل رشد تقاضای محصولات تولیدی‌اش است.

اعلام کوچ به این محوطه جدید 9000 متر مربعی در کنار برنامه جدید آزمایش‌های مقبولیت کارخانه(FAT) انجام شد.

محوطه کاری جدید EOS
محوطه کاری جدید EOS

گسترش یافتن امکانات تولیدی

با رونمایی از پرینتر سه بعدی EOS P 500 SLS در ماه سپتامبر، EOS قادر خواهد بود تا 1000 سامانه در سال را در قرارگاه گران قیمت خود در نزدیکی مونیخ تولید کند.

سری پرینترِ سه بعدی صنعتی کمپانی EOS
سری پرینترِ سه بعدی صنعتی کمپانی EOS

ظرفیت گسترش یافته‌ی تولید به EOS امکان پاسخگویی به تقاضای بالای سامانه‌های چاپ سه بعدی صنعتی خود را می‌دهد. کارگاه‌های تولیدی جدید که بصورت منعطف طراحی شده‌اند به این کمپانی توانایی پاسخگویی و سازگاری با تقاضای بازار و مشتریان را خواهد داد. نایب رئیس ارشد EOS، نیکولای زاپرنیک(Nikolai Zaepernick) گفت:

ما در 10 سال اول حیاتمان به عنوان یک کمپانی، حدود 1000 دستگاه را نصب کردیم. این عدد بشدت رشد کرده است، مخصوصا در 2 سال گذشته. هم اکنون ما عدد 3000 نصب جهانی را در اختیار داریم.

زاپرنیک اضافه کرد:

در چند سال آینده، ما انتظار رشد روز افزون تقاضا برای فناوریمان را داریم. در یک مقیاس دیجیتالی شده، چاپ سه بعدی صنعتی یکی از نیروهای اصلی محرک ما به سمت کارخانه‌ی دیجیتال آینده است.

آزمایش‌های مقبولیت کارخانه(Factory Acceptance Tests) برای امتحان قبل از خرید

مدیر منطقه‌ای EOS، گری تیلور(Gary Taylor) اظهار کرده که این شرکت در حال تامین ماشین‌هایی برای ساخت قطعات end-use برای بخش‌های هوافضا و اتومبیل‌سازی می‌باشد.

این جمله بدین معنی‌ست که سیستم‌های EOS و قطعات تولیدی باید استانداردهای سخت‌گیرانه صادر شده توسط این بخش‌ها را ترتیب ببیند.

علاوه بر پشتیبانی از تاییدیه EOS technology در محل کار مد نظر مشتری، این شرکت می‌تواند ساز و کار FAT را با ورودی مشتری به کار ببندد. این آزمایش‌ها در محوطه Maisach انجام شده و مشتریان می‌توانند به انتخاب خود قطعات مد نظرشان برای چاپ سه بعدی را برای انجام آزمایش‌ها سفارش دهند.

منبع: 3DPI

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here