3dbaz.com

تری دی باز(3DBaz)- اگرچه تا به امروز پرینترهای بسیاری معرفی شده اند که دراای قابلیت خودکار قطعات از بستر چاپ هستند، بنظر می رسد NVBOTS تنها محصولی باشد که این قابلیت مستقیما داخل دستگاه خود جای داده است. و هم اکنون نیز NVPro نه تنها در مدارس و موسسات قابل دسترس است، امروز این استارتاپ اعلام کرد که این پرینتر برای عموم قابل تهیه می باشد.

پرینتر NVPro محصولی منحصربفرد است که اختصاصا برای مصارف صنعتی ساخته شده است، خواه برای مدارس یا تجارت ها مورد استفاده قرار بگیرد. برای بهینه سازی این سیستم جهت استفاده، NVPro بر مبنای محسابات ابری متصل و کنترل می شود که کاربر می تواند از طریق وب با دستگاه کار کند. فایل ها نیز در یک صف قرار گرفته و توسط ادمین لوکال مشاهده می شود.برای دستیابی به نهایی ترین مرحله ی اتوماسیون، NVPro بر یک مکانیسم قطعه جداساز متکی می شود که پتنت آن را از UPSTO بهره می گیرد.همه این ساز و کارها موجب می گردد NVPRO بدون توقث و بصورت 24 ساعت در 7 روز هفته بی نیاز از یک اپراتور کار کند. در حالی که تعدادی از مدارس و مراکز تجاری از NVPro به مدت یک سال استفاده می کردند، این سامانه حالا برای عموم قابل تهیه است.

3dbaz.com

خرید این دستگاه برای شما 3 سال گارانتی به ارمغان می آورد. در کنار این، شما قادر خواهید بود به NVCloud، NVLibrary و NVCare دسترسی داشته باشید. NVCloud نرم افزار ابر-محور این استارتاپ بوده که مدیریت چاپ آنلاین جهت صدور مجوز برای کنترل از راه دور از هر دستگاهی را صادر می کند. NVLibrary نیز شامل پرونده ها، برنامه درسی، پلن درسی و قطعات قابل چاپ می باشد. NVCare نیز سرویس یادگیری و پشتیبانی برای مشتریان این دستگاه است.

دسترسی عمومی به این دستگاه می تواند برای سازمان هایی که به دنبال دستگاهی با قابلیت اتوماسیون بالا می گردند بسیار هیجان انگیز باشد. نهادهای علاقه مند می توانند با کمپانی مسئول از طریق وبسایت رسمی در ارتباط باشند. اما اگر احیانا شما ساکن نیویورک هستید، از طریق Inside 3D Printing می توانید در عمل با NVPro آشنا شوید.

منبع: 3DPI

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here