3dbaz.com
PlayStation VR هم به چین می آید
تری دی باز(3DBaz)- کمپانی سونی هدست های PlayStation VR خود را طی چند ماه آینده عرضه خواهد کرد و خبر خوب هم برای کاربران و بازی خورهای ساکن در چین است. این هدست همزمان با عرضه ی جهانی در سایر کشورها، به کشور چین خواهد آمد و به طور رسمی عرضه خواهد شد.

چنین خبرهایی همانطور که حدس زدید، مقداری تعجب برانگیز هستند. چرا که با توجه به قوانین سفت و سخت در چین در حوزه ی بازی و کنسول ها، معمولا شاهد اخبار عجیبی هستیم. اما سونی ادعای خود را تایید کرده و آن را رسمی می داند. تاریخ دقیق عرضه ی هدست واقعیت مجازی سونی 13ام اکتبر می باشد.

البته باید گفت این تمام ماجرا نیست، و باید خبر نچندان خوب را هم برای شما اعلام کنیم. دارندگان PlayStation 4 تنها 20 بازی واقعیت مجازی را می توانند دریافت کنند. در حالی که در دیگر بازارها قول داده شده 50 بازی در معرض انتخاب کاربران باشد. همچنین قیمت این هدست کمی برای کاربران چینی گران تر خواهد بود. آنها مجبورند 450 دلار به جای 399 دلار معمول بپردازند. البته این اتفاق در بازار جهانی هر از گاهی رخ می دهد.

پلی استیشن وی آر هم اکنون با وجود عدم عرضه به اندازه ی کافی مشهور است و انتظار می رود در زمان عرضه ی عمومی به خوبی بفروشد. نوبت های پیش خرید به سرعت تمام شدند و طرفداران این کمپانی منتظرند ببینند هدست موعود چه شکلی خواهد بود.

منبع: Ubergizmo

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here