Sharebot از دو نوع فیلامنت مصرفی جدید خبر می دهد

تری دی باز –  Sharebot یکی از سازندگان پرینتر های سه بعدی و مواد مصرفی آن می باشد که دارای بیش از شصت نماینده ی پخش در ده کشور اروپایی است . فیلامنت های مصرفی همان مواد رشته ای پلاستیکی هستند که پس از ذوب ، جهت چاپ سه بعدی آماده سازی می شوند و حالا بخش تحقیق و توسعه از این شرکت تواسته تا با شروع پروژه ای جدید جهت ساخت فیلامنت هایی با کیفیت بسیار مرغوب و راحتی استفاده ی زیاد ، موفقیت هایی چشمگیر کسب نماید . # پرینتر سه بعدی

Sharebot از دو نوع فیلامنت مصرفی  جدید  برای پرینتر سه بعدی خبر می دهد

 اولین دستاورد این شرکت ساخت فیلامنتی با نام Nyl550 است که با توجه به وجود سطح پایینی از هیگروسکوپیک به کاربر اجازه داده تا اجسام را در بدنه ای محکم و منعطف بسازد و طبق گفته ی Sharebot ، این فیلامنت شفاف بوده و به دلیل استحکام و خواص مکانیکی بالا در پی عملیات حرارتی ، می تواند در بخش های عملیاتی و اجسام مختلف ساخته شده توسط پرینتر سه بعدی مورد استفاده قرار گیرد .

sharebot-announces-two-new-3d-printing-materials-including-carbon-fiber-material-00001

گزینه ی دیگری که می تواند گواهی بر پیشرفت های Sharebot باشد ، فیلامنتی با نام Nylon-Carbon می باشد . این فیلامنت با کیفیتی ویژه از دو نوع فیبر نایلون و کربن ساخته شده است و شرکت سازنده اعلام کرده که این فیلامنت برای چاپ اجسام سبک وزن ، بسیار پرکاربرد و به راحتی قابل استفاده می باشد .
نوع جنس و کیفیت مواد مصرفی در پرینتر سه بعدی می تواند بسیار پر اهمیت باشد ، بنابراین انتخاب صحیح آن در کیفیت و میزان مرغوبیت قطعه ی نهایی قطعا سرنوشت ساز خواهد بود . جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به حوزه ی چاپ سه بعدی و مواد اولیه آن با تری دی باز همراه باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

تری دی باز(3Dbaz) پاسخگوی تمام سوالات و مشکلات و اطلاعات مورد نیاز شما در مورد پرینتر ها و اسکنر های سه بعدی و جدید ترین تکنولوژِی های آن ها و مواد مصرفی پرینتر های سه بعدی و دنیای واقعیت مجازی میباشد، با ما در تماس باشید.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here