شرکت XYZ Printing از اسکنر سه بعدی دستی خود رونمایی کرد

تری دی باز (3Dbaz) – این روز ها پیشرفت و توسعه ی اسکنر های سه بعدی پا به پای پرینتر های سه بعدی حرکت می کند . این در حالی است که XYZ Printing یکی از شرکت های سازنده ی پرینتر های سه بعدی ، اسکنر سه بعدی را برای تصویربرداری سه بعدی در ایفا ۲۰۱۵ رونمایی کرده است.

شرکت XYZ Printing از اسکنر سه بعدی دستی خود رونمایی کرد

این بار شرکت XYZ Printing در جریان برگزاری نمایشگاه ایفا ۲۰۱۵ ، با اسکنر سه‌بعدی در کنار پرینترهای سه‌بعدی خود در برلین حضور یافته است.XYZ Printing در ایفا ۲۰۱۵ اسکتر دستی سه‌بعدی را به نمایش گذاشته که قیمت آن ۱۹۹ دلار تعیین شده است. این دستگاه ظاهری U شکل دارد که از طریق پورت USB 3.0 به رایانه متصل می‌شود. با حرکت دادن این دستگاه به دور هر شیء می‌توان تصویری سه‌بعدی از آن را در رایانه دید. با استفاده از این مدل سه بعدی می‌توان از طریق پرینترهای سه بعدی نمونه‌ای از شیء مورد نظر را در سایز‌های مختلف ایجاد کرد.

در این اسکنر سه بعدی که 198 گرم وزن دارد از فناوری RealSense 3D اینتل استفاده شده است. تصاویر با بهره‌گیری از فناوری RealSense به همراه مادون قرمز، CCD و سنسورهای رنگی با نرخ ۳۰ فریم در ثانیه ثبت می‌شوند. زمان مورد نیاز برای اسکن شیئی به اندازه‌ی سر انسان توسط این اسکنر یک دقیقه و زمان مورد نیاز برای رندر توسط نرم‌افزار ۳۰ ثانیه است؛ در عوض تصویر ایجاد شده بسیار خارق‌العاده و نزدیک به واقعیت است. انتظار می‌رود این محصول در اواخر سال جاری میلادی روانه‌ی بازار شود.

تری دی باز(3Dbaz) پاسخگوی تمام سوالات و مشکلات و اطلاعات مورد نیاز شما در مورد پرینتر های سه بعدی  و اسکنر های سه بعدی و جدید ترین تکنولوژِی های سه بعدی و مواد مصرفی پرینتر های سه بعدی میباشد، با ما در تماس باشید.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here