تری دی باز(3DBaz)- کمپانی لهستانی ZMorph چندی ست توجه مردم جهان را با فناوری های ساختنی خود جلب کرده است، خصوصا با پرینترهای سه بعدیشان. این شرکت بخاطر ساخت پرینترهای چندگانه ی خود که دارای قابلیت های فرزکاری CNC، حک لیزری و… که در کل 12 ابزار کاری را شامل می شود نامی خوش دست و پا کرده است. اما هم اکنون ZMorph چشم اندازی گسترده تر را هدف گرفته که جدیدترین دستگاه آنها با نام ZMorph 2.0 Multitool، آخرین دیوایس قطعه سازی چندکاره شرکت یاد شده می باشد. بنا بر اظهارات این شرکت، 2.0 SX پیشرفته ترین و قابل دسترس ترین ماشین ساخته شده تا به امروز است و قرار است استانداردی جدید را در دنیای چاپ سه بعدی پدید آورد.

3dbaz.com

ZMorph 2.0 SX شامل قابلیت هایی جدید و تقویت شده برای تجربه چندکارگی ست؛ از برخی از آن ها می توان به سیستم لوپ بسته که کمک می کند فرآیند کنترل مکان دقیق موتورها و سراکسترودر انجام شود، این فرآیند از آن جهت انجام می شود که هرگونه گام اشتباه در پروسه دوباره حساب شود تا اطمینان سازی از درست بودن کار فراهم شود. ZMorph همچنین رابط کاربری اش را تقویت کرده که این کار را هم از طریق جای دادن یک صفحه نمایش تمام رنگی ال سی دی که هم قابل دسترس و هم دارای ادراک است که به موجب آن کاربران کنترل بیشتری برای پروسه اضافه یا کم کردن پیدا می کنند.

نه تنها زدمورفعملکرد داخلی این پرینتر را تقویت کرده، بلکه سازه های آن را هم مهندسی تر کرده تا برای سازه های کم اهمیت تر از قطعات پلاستیکی استافده کند. تغییر دیگری که در این دستگاه گنجانده شده  جهت تقویت امنیت و پایداری ست که تماما با محیط پرینت یکپارچه شده است. پوشش های Lift-off نیز به کاربران اجازه می دهد تا نزدیک شدن درگیرانه تری با دست به دستگاه داشته باشند.

قیمت این دستگاه نیز 2390 یورو و 2680 دلار آمریکا می باشد.

منبع: 3DPI

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here